Dnia 23.06.2026 spotkaliśmy się w parku, aby wspólnie świętować ten ważny dzień w radosnej, pszczółkowej atmosferze. Wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania Rodziców oraz głównego organizatora KGW „Koniczynki”. Dzieci nie miały czasu na nudę dzięki masie przygotowanych niespodzianek: zabawy i konkursy. Pamiątkowe zdjęcia na kolorowej ściance balonowej oraz wyjątkowy gość: wielki, pluszowy miś. Prawdziwym zwieńczeniem programu jednak okazał się zjawiskowy, domowy tort z motywem przewodnim grupy „Pszczółki”, który zachwycił wszystkich swoim wyglądem i smakiem. To było piękne pożegnanie przedszkolnych lat, pełne uśmiechu, wzruszeń i świetnej zabawy! Dziękujemy.




